Oslavy a svatby

Vaše akce se u nás vždy vydaří

Uzavřený statek v tradičním stylu s moderními vymoženostmi je vhodný pro

  • Svatby a svatební hostiny
  • Oslavy životních jubileí
  • Rozlučky se svobodou
  • Třídní a spolkové srazy

V prostormé jídelně se pohodlně usadí až 30 osob.  V sále o velikosti 80m2 s krbovými kamny je až 45 míst k sezení.

Svatba se může konat přímo na zatravněném dvoře, v sále, v kostele svaté Markéty, obecním špejcharu nebo v citlivě opravené obřadní síni v Čisté(vzdálené 2,5km)

Menu připravíme podle vašich představ. Nabízíme kompletní catering, zajistíme čerstvě grilovanou kýtu, krůtu či prasátko. Můžete si přivézt  vlastní nápoje, sladké nebo něco z oblíbených domácích receptů .

Maximální kapacita Statku  je 50 hostů.

Na akce tohoto typu pronajímáme objekt pouze s obsluhou.

Rádi pro vás zajistíme zábavu pro děti, umělecká vystoupení, soutěže pro účastníky, kosmetickou péči a relaxační masáže. K dispozici jsou šipky, petang, kroket…

Oslavencům nebo novomanželům nabízíme nocleh v „parádním pokoji“. Celkem ubytujeme v 9 dvoulůžkových  a 3 čtyřlůžkových pokojích s oddělenou spací galerií  30 osob, s přistýlkami  až 37 osob. Každý pokoj má samostatnou koupelnu s masážním sprchovým koutem a WC.

Statek je pouze 50 min. jízdy autem od Prahy nebo Plzně, auta bezpečně a pohodlně zaparkujete přímo před statkem.

Vybavení statku

Jídelna

Stoly až pro 30 osob s možností různého usporádání (tabule, do U, samostatně) dětský koutek, krbová kamna.

Kuchyně

2x sklokeramická varná deska s troubou, 2x myčka,2x lednice, mrazák, kávovar, mikrovlnná trouba. Dostatečné množství nádobí, sklenic, příborů. Potraviny i nápoje je možné uložit i v kamenném sklípku.

Pokoje

9 pokojů s manželskou dvoupostelí a 3 čtyřlůžkové pokoje se spací galerií, postele s kvalitními matracemi, pohodlná křesílka i dostatek odkládacích ploch. Některé pokoje mají možnost přistýlky. Koupelny jsou vybavené masážními sprchovými kouty, umyvadlem, a WC. Osušky a ručníky k dispozici.

Vytápění je zajištěno ústředním topením.

Sál

Víceúčelový prostorný sál (80m2) s dřevěnou podlahou využitelný pro tanec i slavnostní recepci (45míst k sezení), krbová kamna, ozvučení, dataprojektror, plátno.

Zahrada

Uzavřený prostorný zatravněný dvůr, letní kryté posezení s grilem, dětské hřiště, prolézačky, lehátka, stolní tenis, šipky, petang a trampolinu.

Můžete využít i uzamykatelný sklad pro úschovu kol a kočárků. WIFI připojení je pro vás zdarma.

Na vaší představě záleží