STÁNÍ PRO KARAVANY

Statek Břežany leží na hranici Středočeského a Západočeského kraje. Stání pro karavany je zajištěno na pečlivě udržovaném pozemku s krásným jabloňovým sadem a dobrou příjezdovou cestou. Na pozemku 4 tis. m2 se zavedenou elektřinou jsou připravena místa pro maximálně  4 karavany s vlastní toaletou.

VLASTNÍ ZKUŠENOST

„Sami jezdíme s obytným autem, takže víme, že potřebujete dost prostoru, příjemný stín, rovnou plochu na parkování, soukromí a klid. Pokud byste u nás chtěli být sami, dejte nám to vědět. Těšíme se na vás.“
Manželé Kavanovi

KLID A POHODA V JABLEČNÉM SADU

Přijeďte si užít kempování na kraji poklidné vesničky Břežany u Rakovníka v sousedství Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a Přírodního parku Jesenicko. Čeká na vás klid, pohoda a soukromí v udržované zahradě, na záhumenku citlivě zrekonstruovaného Statku. Po domluvě vám na Statku můžeme nabídnout stravování, vylití ekologického WC, načerpání vody. V Břežanech nemáme světelný smog, v noci můžete krásně pozorovat hvězdy.

stání pro karavany

Galerie

Chcete si rezervovat termín a místo?

INSPIRACE NA VÝLETY

Nádherná příroda Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a Přírodního parku Jesenicko nabízí řadu možností výletů pěšky či na kole, rybaření, koupání v rybnících,  sbírání hub v rozsáhlých lesích nebo tenisových zápasů na nedalekých tenisových hřištích s antukou. Nedaleko se nachází několik menších pivovarů, hrady Křivoklát, Krakovec, Krašov, významné barokní klenoty postavené podle návrhu Jana Blažeje Santiniho – Klášter Plasy, Mariánský Týnec a Kladrubský Klášter. 

Na samotné břežanské návsi je volně k použití asfaltové hřiště. V obci se nachází typická vesnická hospoda a na nedaleké farmě je rodinná hospůdka. Potraviny si můžete koupit v okolních vesnicích a městech, Kožlany 3, 5 km a Čistá 2,5 km.

Napsali nám

Musíme poděkovat za skvělý čtyřdenní pobyt na konci října. Devět rodin s dětmi se na Vašem statku ihned zabydlelo! Krásné a čisté prostředí nám zajistilo nádherný prodloužený víkend. Děti se zabavily, ženy jakbysmet a tatínci samozřejmě také. Pivní servis pana Kavana fungoval na jedničku a kýta byla také nezapomenutelná. Když k tomu připočteme cyklistické možnosti okolní přírody, není co dodat.  Děkujeme za laskavý přístup. Podobné víkendy naše parta pořádá pravidelně po všech koutech republiky, ještě nikde nás ale majitelé nevítali chlebem a škvarkovou pomazánkou.

Alan Hejma

Rádi bychom vám touto cestou znovu poděkovali za neuvěřitelně zvládnutý celý víkend, za nadstandardní přístup a služby.  Díky Vám se manželova šedesátka (kterou původně chtěl slavit v kruhu rodiny) stala nezapomenutelnou nyní už vzpomínkou. Já měla šťastnou ruku ve výběru kouzelného mista a Vy dva spolu s dalšími spolupracovníky  jste ti kouzelníci, kteri nemožné plní ihned a zázraky do tří dnů. Celá naše široká rodina včetně krojovaných přátel si nemohla vynachválit domaci atmosféru, pohodu a o citlivě zrekonstruovaném statku ani nemluvě. Nesmím zapomenout také na vynikající koláčky a kuchyni jako takovou. Všem patří náš dík a úcta, že se i v současné době  najdou lidé, kteří dělají věci řádně a fortelně! Ať se Vám všem i nadále daří, my a naši známí se k Vám budeme nadále rádi vracet.

Manželé Fibichovi a krojovaný spolek

Pobyt na Vašem statku jsme si, navzdory vrtkavému počasí, všichni víc než dobře užili. Prostředí statku Břežany jedinečné – předčilo veškeré moje očekávání. Všechny prostory zrekonstruované a zařízené jednoduše, vkusně, moderně, respektující ducha venkovského stavení. Už jsme párkrát pobývali na různých místech a rozhodně Břežany, co se týče osobního pohodlí, soukromí a vstřícnosti k dětem, a i poměru kvalita/cena, naprosto jednoznačně vedou …“

– Frolíková

„O víkendu 22 .4 – 24. 4. jsem měla to štěstí pobýt na Vašem statku. Obdivovala jsem nádherné, citlivě zrekonstruované prostředí, soukromí, klid, ticho a dokonalé služby. Každý, kdo k vám přijede, by si ale neměl nechat ujít kulinářský zážitek od vašeho pana kuchaře. Všechno, co pro naši skupinu připravil, byla opravdová mana nebeská hodná „mišelina“;-) Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených hostů, kterým pobyt na statku doporučuji!

– Ilona Rosí