Firemní akce, semináře, kurzy

Máte dost neosobních hotelů s mnoha hvězdičkami a prostorem pro semináře v suterénu bez oken?

Přijeďte k nám na statek, vnímejte pohodovou atmosféru, zaposlouchejte se do zpěvu ptáků a nechte se hřát paprsky slunce. Jen pouhý pobyt na statku přiměje účastníky vašich akcí přemýšlet jinak.

Rodinný Statek Břežany v malé klidné vesničce, citlivě zařízený v tradičním duchu se všemi moderními vymoženostmi Vám nabízí prostor pro firemní setkání, kurzy a semináře.

Naše dlouholeté zkušenosti a osobní kontakty nám umožňují pro vás připravit jakékoliv akce - od teambuildingu, kdy si účastníci sáhou na dno svých sil, ale zároveň je společně prožitý zážitek stmelí do pevného kolektivu, až po vzdělávací semináře vedené světově uznávanými lektory ve většině oblastí lidské činnosti jako např. marketing, personalistika a řízení lidských zdrojů, kreativita, psychologie, studium cizích jazyků, joga, meditace….

K odpočinku po odborném programu pro Vás rádi zajistíme umělecká vystoupení, soutěže a aktivity pro účastníky, kosmetickou péči a relaxační masáže. K dispozici jsou šipky, petang, kroket…

Stravování připravíme podle Vašich přestav, od kompletního cateringu přes pečené prasátko či krůtu.
Stejně tak je možné si pronajmout pouze objekt a uspořádat akci ve „vlastní režii“ , záleží jen na Vás.

Na statku vás čeká 9 dvoulůžkových a 3 čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a masážními sprchovými kouty, (Celkem ubytujeme až 30 osob, s přistýlkami 37osob). Prostorná jídelna s krbovými kamny a relaxačním koutem navazuje na plně vybavenou kuchyni, venkovní posezení s grilem, velký zatravněný dvůr skrytý pohledům z okolí. Můžete využít prostorný sál 80m2,ozvučený, vybavený dataprojektorem a plátnem až se 45 místy u stolů. Dále nabízíme několik dalších prostor vhodných pro práci ve skupinách.

Statek je pouze 50 min. jízdy autem od Prahy nebo Plzně, auta bezpečně a pohodlně zaparkujete na uzavřeném dvoře „u sousedů“

Vybavení statku

Internet

WIFI připojení je k dispozici po celém prostoru statklu a je pro vás zdarma.

Jídelna

Stoly až pro 30 osob s možností různého usporádání (tabule, do U, samostatně), dětský koutek, krbová kamna.

Kuchyně

2x sklokeramická varná deska s troubou, 2x myčka, 2x lednice, mrazák, kávovar, mikrovlnná trouba. Dostatečné množství nádobí, sklenic, příborů. Potraviny i nápoje je možné uložit i v kamenném sklípku.

Pokoje

9 pokojů s manželskou dvoupostelí a 3 čtyřlůžkové pokoje se spací galerií, postele s kvalitními matracemi, pohodlná křesílka i dostatek odkládacích ploch. Některé pokoje mají možnost přistýlky. Koupelny jsou vybavené masážními sprchovými kouty, umyvadlem, a WC. Osušky a ručníky k dispozici.

Víceúčelový sál

80m2 volné plochy nebo s možností usadit až 45 osob u stolů, krbová kamna, ozvučení, dataprojektor, plátno.

Vytápění je zajištěno ústředním topením.

Infrasauna

Zahrada

Uzavřený prostorný zatravněný dvůr, letní kryté posezení s grilem, dětské hřiště, prolézačky, lehátka, stolní tenis, šipky, petang a trampolina.

Můžete využít i uzamykatelný sklad pro úschovu kol a kočárků.

Máme-li volno, zjistíte v sekci rezervace.

Víme, že akce na Statku Břežany splní vaše očekávání.