Pobyt s přáteli

Užijte si společnou dovolenou s vaší partou a zároveň konfort dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením.

Je pro vás připraveno 9 dvoulůžkových pokojů a 3 čtyřlůžkové (některé s možností přistýlky – celkem až 37 osob), plně vybavená kuchyně, společná prostorná jídelna s dětským hracím koutkem, venkovní posezení s grilem, trampolína, lehátka i prolézačky. Pro cvičení, tanec, semináře nebo slavnostní recepce můžete využít sál 80m2 s kapacitou 45 míst u stolů.

Jednotlivé domy jsou postaveny kolem zatravněného dvora, který je naprosto uzavřený poledům z okolí a bezpečný pro pohyb dětí a zároveň zajišťující soukromí.

Statek leží na návsi obce Břežany, kde není téměř žádný dopravní ruch. Do vsi vede pouze slepá silnice.

Okolí

V sousedství statku se nachází chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a Jesenicko, které vybízí k pořádání výletů na kole či pěšky. Okolní rybníky a nedaleká Berounka láká rybáře i zájemce o dobrodružství při splavování řeky na kánoích. V pěším dosahu je i farma s možností vyjížděk na koních či pozorování domácích zvířat. V dosahu je několik rybníků vhodných ke koupání. V sezoně Vás zaskočí množství hub v okolních lesích. Protáhnout se můžete na nedalekých tenisových hřištích s antukou vzdálených od statku pouhé 2km. Na břežanské návsi je volně k použití asfaltové hřiště. Ve vesnici se nachází typická vesnická hospoda a na blízké farmě Hedecko je rodinná hospůdka. Nákupní možnosti jsou v okolních vesnicích a městech (Kožlany 3, 5 km a Čistá 2,5km )

Inspiraci na výlety najdete na stránce Ve vsi a okolí

Vybavení statku

Kuchyně

2x sklokeramická varná deska s troubou, 2x myčka,2x lednice, mrazák, kávovar, mikrovlnná trouba. Dostatečné množství nádobí, sklenic, příborů. Potraviny i nápoje je možné uložit i v kamenném sklípku. Původní zděná kuchyňská pec inspiruje k pečení voňavých domácích koláčů, štrúdlu či chleba s křupavou kůrkou.

Pokoje

9 pokojů s manželskou dvoupostelí a 3 čtyřlůžkové pokoje s oddělenou spací galerií jsou vybaveny postelemi s lamelovými rošty a kvalitními matracemi, pohodlnými křesílky i dostatkem odkládacích ploch. Některé pokoje mají možnost přistýlky. V koupelnách vás čekají masážní sprchové kouty, umyvadlo a WC. Osušky a ručníky k dispozici.

Vytápění je zajištěno ústředním topením.

Zahrada

Prostorný zatravněný dvůr skrytý pohledům z okolí vás vybídne ke slunění a lenošení.
Užívat si můžete také letní kryté posezení s krbem (grilem),, dětské hřiště, prolézačky, stolní tenis, šipky, petang a trampolinu. Můžete využít i uzamykatelný sklad pro úschovu kol a kočárků.

Infrasauna

Sál

Víceúčelový prostný sál (80m2) s dřevěnou podlahou pro tanec, cvičení i slavnostní recepci (45 míst k sezení), krbová kamna, ozvučení, dataprojektror, plátno.

WIFI zdarma.

 

Parkování zdarma je možné na uzavřeném dvoře „u sousedů“

Stravování

Na staku si můžete vařit sami. Pokud nechcete trávit čas v kuchyni, máme skvělého kuchaře který uvaří vše na čem se předem domluvíme. Doporučujeme ochutnat rožněné sele, grilovanou kýtu nebo krůtu.

Další služby

Kosmetické ošetření a masáže. V případě zájmu alespoň 3 klientů zajistíme masáž a kosmetické ošetření vyjímečnou francouzskou kosmetiou GERnetic.

Výlet na kánoích po Berounce

Kurz Nordicwalkingu

Na nedaleké farmě si můžete domluvit:

 • jízdu na koních - pro začátečníky a děti do 3 let ve výběhu, pro pokročilé ve volné přírodě vždy s doprovodem, helmy k dispozici.
 • exkurzi na farmě s výkladem, pozorování hospodářských zvířat,cena se odvíjí od počtu návštěvníků
 • rybaření na soukromém rybníku, sportovní rybaření 
 • návštěvu hospůdky - je určena hostům agrofarmy, ale rádi vás obslouží

Z farmy pro vás rádi zajistíme: 

 • grilované sele
 • grilovanou kýtu
 • grilovanou krůtu 
 • grilovaného krocana
 • grilovanu vepřovou kýtu, kůzle, jehně
 • domácí klobásy
 • uzené maso

Orientační ceny naleznete v ceníku. 

Přijeďte a užijte si volno s přáteli. Těšíme se na vás.