Pobyt s přáteli

Užijte si společnou dovolenou s vaší partou a zároveň komfort dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením.

Je pro vás připraveno 9 dvoulůžkových pokojů a 3 čtyřlůžkové (některé s možností přistýlky – celkem až 37 osob), plně vybavená kuchyně, společná prostorná jídelna s dětským hracím koutkem, venkovní posezení s grilem, trampolína, lehátka i prolézačky. Pro cvičení, tanec, semináře nebo slavnostní recepce můžete využít sál 80m2 s kapacitou 45 míst u stolů.

Jednotlivé domy jsou postaveny kolem zatravněného dvora, který je naprosto uzavřený pohledům z okolí a bezpečný pro pohyb dětí a zároveň zajišťující soukromí.

Statek leží na návsi obce Břežany, kde není téměř žádný dopravní ruch. Do vsi vede pouze slepá silnice.

Okolí

V sousedství statku se nachází chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a Jesenicko, které vybízí k pořádání výletů na kole či pěšky. Okolní rybníky a nedaleká Berounka láká rybáře i zájemce o dobrodružství při splavování řeky na kánoích. V pěším dosahu je i farma s možností vyjížděk na koních či pozorování domácích zvířat. V dosahu je několik rybníků vhodných ke koupání. V sezoně Vás zaskočí množství hub v okolních lesích. Protáhnout se můžete na nedalekých tenisových hřištích s antukou vzdálených od statku pouhé 2km. Na břežanské návsi je volně k použití asfaltové hřiště. Ve vesnici se nachází typická vesnická hospoda a na blízké farmě Hedecko je rodinná hospůdka. Nákupní možnosti jsou v okolních vesnicích a městech (Kožlany 3, 5 km a Čistá 2,5km )

Inspiraci na výlety najdete na stránce Ve vsi a okolí

Vybavení statku

Jídelna

Společenská místnost s krbovými kamny, 30 místy na sezení a hracím koutem pro děti navazuje na otevřenou kuchyni. Za pozornost stojí původní zděná kuchyňská pec, která inspiruje k pečení domácích koláčů, štrúdlu nebo chleba s křupavou kůrkou.

Pokoje

9 pokojů s manželskou dvojpostelí a 3 čtyřlůžkové pokoje s oddělenou spací galerií jsou vybaveny postelemi s lamelovými rošty a kvalitními matracemi, pohodlnými křesílky i dostatkem odkládacích ploch. Některé pokoje mají možnost přistýlky. V koupelnách vás čekají masážní sprchové kouty, umyvadlo a WC. Osušky a ručníky k dispozici.

Vytápění je zajištěno ústředním topením.

Zahrada

Prostorný zatravněný dvůr skrytý pohledům z okolí vás vybídne ke slunění a lenošení.
Užívat si můžete také letní kryté posezení s krbem (grilem),, dětské hřiště, prolézačky, stolní tenis, šipky, petang a trampolinu. Můžete využít i uzamykatelný sklad pro úschovu kol a kočárků.

Infrasauna

Sál

Víceúčelový prostný sál (80m2) s dřevěnou podlahou pro tanec, cvičení i slavnostní recepci (45 míst k sezení), krbová kamna, ozvučení, dataprojektror, plátno.

WIFI zdarma.

 

Parkování zdarma je možné na uzavřeném dvoře „u sousedů“

Stravování

Náš kuchař vám uvaří podle vašeho přání, pokud si opravdu toužíte vařit sami, je to možné. Doporučujeme ochutnat rožněné sele, grilovanou kýtu nebo krůtu.

Další služby

Kosmetické ošetření a masáže. V případě zájmu alespoň 3 klientů zajistíme masáž a kosmetické ošetření výjímečnou francouzskou kosmetikou GERnetic.

Výlet na kánoích po Berounce

Kurz Nordicwalkingu

Na nedaleké farmě si můžete domluvit:

  • jízdu na koních - pro začátečníky a děti do 3 let ve výběhu, pro pokročilé ve volné přírodě vždy s doprovodem, helmy k dispozici.
  • exkurzi na farmě s výkladem, pozorování hospodářských zvířat,cena se odvíjí od počtu návštěvníků
  • rybaření na soukromém rybníku, sportovní rybaření 
  • návštěvu hospůdky - je určena hostům agrofarmy, ale rádi vás obslouží

Od místních farmářů pro vás rádi zajistíme: 

  • grilované sele, kůzle, jehně
  • grilovanou kýtu, krůtu
  • grilovaného krocana
  • domácí klobásy
  • uzené maso
  • kozí sýry

Orientační ceny naleznete v ceníku. 

Přijeďte a užijte si volno s přáteli. Těšíme se na vás.